Loader

Workup Girişimcilik Programı’nın 8. Dönem Girişimleri Belli Oldu

Workup Girişimcilik Programı’nın 8. Dönem Girişimleri Belli Oldu

Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu, Kolektif House tarafından yürütülen Workup Girişimcilik Programı’nın 8. döneminde 8 girişim yer alacak.

Workup Girişimcilik Programı’na 8. dönem için 1500’ü aşkın başvuru gerçekleşti. Program ile girişimcilere sunulan destekler arasında ise kendi alanlarında uzman kişilerden mentorluk, girişimlerin ihtiyaç duyacağı alanlarda eğitim, ücretsiz bulut ve sunucu kullanım hakkı gibi destek paketleri, pazarlama, büyüme, iş geliştirme ve yazılım alanlarında iş gücü desteği gibi önemli destekler yer alıyor.

Workup Girişimcilik Programı’nın 8. dönem girişimleri:

Beklemesen: Müşterilerin self-service hizmet veren işletmelerde siparişlerini online olarak oluşturmalarına, ödemelerine ve sıra beklemeden teslim almalarına olanak sağlayan bir pazar yeridir.

Ecording: Kendi geliştirdikleri insansız hava araçları ile insanların ulaşamadığı, ağaçlandırılması gereken alanlara tohum topu atışları yaparak küresel iklim krizine karşı sürdürülebilir ve inovatif çevre teknolojileri geliştiren sosyal girişim.

Efilli: Web siteleri tarafından kullanılan çerezlerle ilgili izinlerin kolay ve anlaşılır bir şekilde toplanmasını sağlayan çerez yönetimi platformu.

Finfree: Yatırımcılara Türk ve Amerikan hisselerine yalın bir yatırım deneyimi sunan, eğitim, temel analiz ve portföy takibi araçları ile finansı basitleştiren yeni nesil mobil yatırım platformu.

Livad: Twitch, YouTube gibi canlı yayınlara odaklanan platformlarda markaların reklam ve kampanyalarını, bağlamsal ve izleyicinin dikkati çekecek bir zamanlama ile etkileşim yaratarak yayınlanmasını sağlayan reklam teknolojileri girişimi.

Retter Business Services: Son kullanıcıya hizmet veren kurumların ve tüm yazılım şirketlerinin, PaaS (platform as a service) olarak kullanacağı bulut tabanlı iş uygulamaları platformu.

The Academys: Espor kullanıcılarına eğitimler veren ve içerik üretimi, sosyal medya ve kanal yönetimi, markalaştırma, sponsorluk gibi hizmetlerle markaların Espor entegrasyonunu sağlayan girişim.

Urclimate: Geçmiş dönem hava durumu bilgisini kullanarak finans, sigorta gibi sektörler için risk verisi üreten girişim.