26 temmuz

Çarşamba

Türk Hava Yolları

Genel Müdürlük Binası

ETKİNLİKTEN GÖRSELLER

Demoday’23 etkinliğinde alanında uzman konuşmacılar, programa kabul edilen girişimler, Türk Hava Yolları’nın üst düzey isimleri ve sektör çalışanları ile bir araya geldik.

+46

Girişimlerimiz

Girişim Hızlandırma Programına kabul
edilen girişimlerimiz

sürdürülebilirlik
Karbon emisyonlarının azaltılması amacıyla tasarladığı oyunlaştırma kurgusu ile şirketlerde yeşil yakalı çalışanlar oluşturan ve etkiyi online olarak raporlayan mobil uygulama ve platformdur.
reklam ve analitik
Dijital ekranları istenilen tüm şekillerde dizayn edebilmeyi, sınırsız sayıda ekran grubu oluşturarak bu ekranları tek bir merkezden yönetebilmeyi, içerik yönetimi ile birlikte tüm akıllı cihazlar ile entegre olarak çalışmayı sağlayan bir SaaS yazılımıdır.
Sentetik Veri Oluşturma
Görsel veri işleyen kuruluşlar için kameralardan toplanan verileri kayıpsız bir şekilde anonimleştirerek, GDPR ve eşleniği yasalara uygun şekilde, yaptırım riskiyle karşılaşmadan AI/ML modellerini eğitmelerine ve ileri veri analizlerine imkan sağlayan bir platformdur.
Giyilebilir Teknolojiler
Cilt üstü veri toplayan tekstil tabanlı sensör geliştirerek teknolojinin ulaşılabilirliğini arttıran insan odaklı giyimler geliştiren bir girişim.
ziyaretçi analitiği
Website ve mobil uygulamalara gelen ziyaretçilerin hareketlerini, lokasyon, demografik ve davranışsal açılardan segmentleyip anlık aksiyon almayı ve ziyaretçilere en uygun teklifleri sunmayı sağlayan bir SaaS yazılımıdır.
Blockchain
Müşterilerin markalarla olan etkileşimlerini, blok zincirde dijital hatıraya dönüştüren ve markaların bu hatıralar üzerinden yeni nesil bir sadakat programı oluşturmalarını sağlayan yazılım uygulamasıdır.
Sağlık Teknolojisi
Bireylerin daha fazla hareket etmesi ve sağlıklı bir hayata adım atması için gereken motivasyonu sağlarken, partner olduğu firmalara promosyon yapma imkanı veren, Loyalty as a Service ve alternatif pazarlama kanalı sunan, oyunlaştırma içeren sağlık & fitness uygulamasıdır.
Giyilebilir Teknolojiler
Fiziksel tekrarlı islerde çalışan insanların kas-iskelet hastalıklarına maruz kalmasını önleyici, giyilebilir, endüstriyel dıs iskelet sistemleri üreten bir girişim.
Yapay Zeka
Üretim, enerji, tesis yönetim ve bakım operasyonlarında varlık ve personel verimliliğini artırmak için yapay zekâ tabanlı kestirimci analiz-bakım yapan ve dijital ikiz yapısıyla desteklenen bir dijital platformdur.
Pazaryeri
Kisilerden ve markalardan ürün kiralayabileceğiniz, elinizde bulunan eşyaları kiraya vererek para kazanabileceğiniz bir platformdur.

HAKKIMIZDA

Girişimlerin sürdürülebilir veya büyüyebilen organizasyonlar haline gelebilmesi için ihtiyaç duydukları bilgi, deneyim, maddi kaynak geliştirme ve iş ağı geliştirme konularda onları destekleyen bir girişimcilik programıdır.

0+

Girişim

0+

Haftalık Eğitim
Programı

0+

Saat
Eğitim

0+

Alanında Uzman
Mentör

etkinlik programı

Alanında uzman kişiler ile bir araya gelerek girişimcilik odağında bilgi ve deneyim aktarımını destekliyoruz

13:00 - 14:00
Kayıt
14:00 - 14:15
Açılış Konuşmaları
Lokman Ökten

Turkish Airlines

Murat Can Demir

Turkish Airlines

14:15 - 14:30
Girişimcilikte Büyüyen Markalar Yaratmak
Göksemin Gökalp Özdemir

Marka Stratejisi ve Dijital Pazarlama Uzmanı
"Dijitalin Kitabı Mı Olur?" Kitabının Yazarı

14:30 - 14:45
Bir Yaşam Becerisi Olarak Girişimcilik
Dr. Oğuzhan Aygören

NYU Stern Misafir Öğretim Üyesi
Bright Girişimcilik Merkezi Direktörü

14:45 - 15:00
Zor Zamanlarda Girişimci Psikolojisi
Barış Gürkaş

Klinik Psikolog & Anbean Kurucu Ortağı

15:00 - 15:30
Kahve Arası
15:30 - 17:00
Girişim Sunumları
17:00 - 18:00
Kapanış ve Networking

Ulaşım

Etkinliğimize
Bekliyoruz

İletişim Numarası+90 212 463 63 63