Loader

Turkish Technology Tarafından Geliştirilen Bagaj Eşleştirme Sistemi (BRS) “BagGlobe” Devrede

Turkish Technology Tarafından Geliştirilen Bagaj Eşleştirme Sistemi (BRS) “BagGlobe” Devrede

BagGlobe ürünü, yolcuların bagajlarını uçağa teslim etme aşamasından itibaren, havayolları, yer hizmetleri firmaları ve havalimanı işletmeleri için bagajların yüklenmesi, takibi ve kapsamlı bir şekilde eş zamanlı yönetimini sağlayan bir bagaj eşleştirme sistemidir. Turkish Technology firması tarafından geliştirilmiştir.

BagGlobe ürünü, farklı handling firmaları, havalimanı işletmeleri ve havayollarına hizmet verebilecek yapıda tasarlanmış olup, IATA standartlarına uyumludur. El terminallerinde kullanılan Android mobil uygulama ve web uygulamasından oluşmaktadır. Kullanıcı dostu birçok özelliğe sahip olan BagGlobe, anlık bagaj takibi ve seferlerde emniyetli bagaj yüklemesi sağlamaktadır.

Bagaj kaynaklı yaşanan aksaklıkları ve kayıp bagajların oluşturduğu maliyetleri azaltırken, müşteri memnuniyetini artırır. Ürün, havacılık yolcu bagaj süreçlerinde kullanılan ve ihtiyaç duyulan birçok özelliğe sahiptir ve kolaylıkla geliştirilebilir bir yapıdadır.

Bagaj operasyonlarını hızlandırarak performansa büyük katkı sunan BagGlobe, sektörde önemli bir yenilik olarak öne çıkmaktadır.