Loader

Terminal Girişimleri İle Airpitch Days’te Bir Araya Geldik

Terminal Girişimleri İle Airpitch Days’te Bir Araya Geldik

Terminal Girişim Programı’na başvuruda bulunan ve ön değerlendirme sürecini geçen girişimler Airpitch Days Programları’nda ilgili birim yöneticilerimizle bir araya geldi.

Dönem içerisinde düzenli olarak gerçekleştireceğimiz programda başarılı olan olan girişimler Terminal Girişim Programı’na katılmaya hak kazanacaklar.

İlk Airpitch Days Programı’nda yer alan girişimler;

Wand Technology Limited: Havayollarının mağaza sahibi olmak zorunda kalmadan duty free alışverişten para kazanmasını sağlayan girişim.

Airfree: Uçak içerisinde IFE ekranlarını kullanarak yolcuların alışveriş yapabilmesine olanak sağlayan girişim.

Itoorer: 20’den fazla ülkede uluslararası iletişim hizmetleri, sınırsız ve paylaşılabilir internet, GPS, şehir rehberleri, biletler ve indirimler, 12 dilde çeviri gibi özellikleri tek bir mobil cihazda yolculara sunan girişim.

SterilBox: SterilBox, mobil ve indoor akıllı UVC sterilizasyon çözümleri sunar.

Smartvel: Smartvel, yolcularının deneyimini iyileştirmek için destinasyonlara ait güncel  bilgileri sağlayan ve onlara yolculuğun herhangi bir aşamasında ne yapacakları konusunda ilham veren, yapay zeka destekli bir çözüm sunar.

Vastmindz: Bir bireyin yüzünü analiz ederek o kişi hakkında kalp atış hızı, solunum hızı, oksijen satürasyon seviyeleri gibi yaşamsal belirtileri elde etmeyi sağlayan girişim.

Bakuun.com: Kısa veya uzun gecikmelere neden olan uçuş rotar durumunda süreçleri iyileştirerek, oteller için rezervasyon sürecini hızlandırabilen bir web platformu.

Stroma Vision: Şirketlerin eksik kişisel koruyucu ekipman, yorgunluk, dikkatsizlik, ergonomik bozukluklar gibi nedenlerden dolayı meydana gelen kazaları önlemelerini sağlayan görüntü tabanlı ve kurulumu kolay iş güvenliği çözümüdür.

ServisSoft: Yapay zekaya sahip, arızayı oluşmadan tespit eden, teknik servis süreçlerinin uçtan uca yönetimini sağlayan, bulut tabanlı akıllı teknik servis programı.