Loader

Terminal Girişim Hızlandırma Programı Mezunları Invest On Board’da Yayında ✈️

Terminal Girişim Hızlandırma Programı Mezunları Invest On Board’da Yayında ✈️

Girişimlerimiz Gök Yüzünde

Türk Hava Yolları , girişim ekosistemini desteklemeye devam ediyor. Ekosistemimizin başarılı girişimleri Invest on Board ile dünyanın farklı bölgelerinden yatırımcının karşısına çıkıyor. Yatırım dünyası ile yenilikçi girişimler Türk Hava Yolları’ nın uçak içi ekranlarında bir araya geliyor.

Peki Invest On Board Nedir?

Invest On Board, girişimlerin tanıtım videolarının uçak içi eğlence ekranlarında yer aldığı ve uçuş esnasında global yatırımcılar ile buluşma imkanı sağlayan bir platformdur.

Platform kapsamındaki girişim sunumlarını incelemek ve daha detaylı bilgi almak isterseniz. www.investonboard.com/discover  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de Invest on Board ile girişiminizi gökyüzündeki yatırım ağına ulaştırmak isterseniz “Apply” butonu üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Terminal Girişim Hızlandırma Programı mezunu girişimlerin videolarını yayına girdi.

Turkish Airlines Terminal Girişim Hızlandırma Programının ilk mezunlarının yatırım sunumları Mayıs ayı itibari ile uçak içi ekranlarımızda yayına girdi. Bu videoları isterseniz yolculuk sırasında ekranlarımızdan, dilerseniz yazının devamında web üzerinden izleyebilirsiniz.

Karbon emisyonlarının azaltılması amacıyla tasarladığı oyunlaştırma kurgusu ile şirketlerde yeşil yakalı çalışanlar oluşturan ve etkiyi online olarak raporlayan mobil uygulama ve platformdur.

Cilt üstü veri toplayan tekstil tabanlı sensör geliştirerek teknolojinin ulaşılabilirliğini arttıran insan odaklı giyimler geliştiren bir girişim.

Fiziksel tekrarlı islerde çalışan insanların kas-iskelet hastalıklarına maruz kalmasını önleyici, giyilebilir, endüstriyel dıs iskelet sistemleri üreten bir girişim.

Dijital ekranları istenilen tüm şekillerde dizayn edebilmeyi, sınırsız sayıda ekran grubu oluşturarak bu ekranları tek bir merkezden yönetebilmeyi, içerik yönetimi ile birlikte tüm akıllı cihazlar ile entegre olarak çalışmayı sağlayan bir SaaS yazılımıdır.

Website ve mobil uygulamalara gelen ziyaretçilerin hareketlerini, lokasyon, demografik ve davranışsal açılardan segmentleyip anlık aksiyon almayı ve ziyaretçilere en uygun teklifleri sunmayı sağlayan bir SaaS yazılımıdır.

Müşterilerin markalarla olan etkileşimlerini, blok zincirde dijital hatıraya dönüştüren ve markaların bu hatıralar üzerinden yeni nesil bir sadakat programı oluşturmalarını sağlayan yazılım uygulamasıdır.

Kişilerden ve markalardan ürün kiralayabileceğiniz, elinizde bulunan eşyaları kiraya vererek para kazanabileceğiniz bir platformdur.

Bireylerin daha fazla hareket etmesi ve sağlıklı bir hayata adım atması için gereken motivasyonu sağlarken, partner olduğu firmalara promosyon yapma imkanı veren, Loyalty as a Service ve alternatif pazarlama kanalı sunan, oyunlaştırma içeren sağlık & fitness uygulamasıdır.

Üretim, enerji, tesis yönetim ve bakım operasyonlarında varlık ve personel verimliliğini artırmak için yapay zekâ tabanlı kestirimci analiz-bakım yapan ve dijital ikiz yapısıyla desteklenen bir dijital platformdur.