Loader

Star Alliance & Plug and Play İnovasyon Günü

Star Alliance & Plug and Play İnovasyon Günü

Star Alliance ve Plug and Play tarafından online olarak gerçekleştirilen inovasyon gününde 8 girişim sahne aldı.

 

Özellikle havayolları ve havalimanı işletmeleri için Covid-19 sonrası yeni süreçlere çözümler üreten girişimleri;

 

iBoardings: iBoardings, computer vision kullanarak sorunları çözmek için bazı çözümler oluşturuyor. Havacılık sektöründeki ürünleri “Kabin Çantası Kontrol Kiosku”, IATA tarafından dünyanın en yenilikçi üç ürününden biri olarak seçilmiştir.

 

bagchain: bagchain, bir mobil bagaj check-in kiosk sağlayıcısıdır. Bulut çözümü sayesinde, uzaktan bagaj kontrolü için havayolu sistemlerine erişim sağlar.

 

Yoyo Wallet: Yoyo, ödeme ve sadakat işlemlerini basitleştiren uygulamaları ile daha iyi bir müşteri deneyimi sunar.

 

Splio: Splio Mobile Wallets, markaların önceden yüklenmiş uygulamaları (Apple Wallet ve Google Pay) kullanarak sadakat kartlarını ve kuponlarını müşterilerinin cep telefonlarına eklemelerine olanak sağlar.

 

bob.io: Bob’un yenilikçi teknolojik platformu, seyahat endüstrisindeki oyuncuları (havayolları, çevrimiçi seyahat acenteleri, taşıma acenteleri, kuryeler, vb.) birbirine bağlar ve havalimanı dışı bagaj check-in hizmeti sağlayarak yolculara sorunsuz bir seyahat deneyimi sunar.

 

Data Appeal: Data Appeal teknolojisi, coğrafi verilerin, çevrimiçi geri bildirimin, müşteri satın alma davranışlarının ve eğilimlerini izler ve ölçer.

 

Select: SELECT, tüketicilerin istediklerine odaklanan yeni nesil kredi ve banka kartları yaratıyor.

 

AtYourGate:  AtYourGate, ihtiyaç duyulan yiyecek ve perakende ürünleri için alışveriş yapar ve yolcunun kapısına teslim eder. Müşteriler siparişlerini vermek için AtYourGate uygulamasından yararlanır. Havaalanı personelimiz bu ürünler için alışveriş yapar ve bunları yolcunun kalkış kapısına teslim eder.