Loader

Havayolu Şirketlerinin 1 Nisan Paylaşımları

Havayolu Şirketlerinin 1 Nisan Paylaşımları

Emireats

Emirates, yeni teslimat hizmeti Emireats ile en sevdiğiniz yemekleri kapınıza kadar getiriyor. Kullanıcılar, Emireats uygulamasını kullanarak dünyanın dört bir yanından çeşitli mutfaklardan sipariş verebiliyor. İşin ilginç yanı kabin görevlilerin bu yemeği yapıldığı yerden alıp (örneğin pizzayı İtalya’dan) kişilerin kapısına getiriyor olması. Fakat Emirates yemeğin sıcaklığının garantisini vermiyor.

LIFT

Güney Afrikalı havayolu LIFT , 10 Nisan’dan itibaren yalnızca köpeklere yönelik uçuşlar başlatacağını duyurarak bir şaka yaptı. Ayrıca uçuş ekibinin de köpeklerden oluşması hedefleniyor.

Cenevre Havalimanı, oluşan uzun sıraları azaltmanın bir yolunu buldu. Check-in sırasında yolcular plastik bir tepsiye atlayarak bagajları ile birlikte uçaklarına gidebilecekler. Yolcular daha sonra bir merdivenle binebilecekleri uçağa geçiş yapabilecekler. Havaalanı, hizmeti kullanırken kask takmanın da önemini vurguluyor.

Toulouse’lu bir fotoğrafçı Frenchpainter, Ryanair’e giden boyasız bir Airbus “A350-850 “nin fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta uçağın motorsuz olduğu görülüyor, belki motor isteğe bağlı bir ek hizmettir? Şeklinde yorumladı.

WestJet

WestJet, Boeing 787 ile uzay uçuşlarını gerçekleştirmeyi planlıyor. Biletler, şirketin rakiplerinin yarı fiyatına, tek yönlü bir yolculuk için 500.000 dolara mal olacak. Havayolu, “Uzaydan TikTok videosu çekebilmeniz için Wi-Fi mevcut” reklamını yaptı.