Loader

Garanti BBVA Partners’ın Yeni Dönemine Seçilen 6 Girişim

Garanti BBVA Partners’ın Yeni Dönemine Seçilen 6 Girişim

Garanti BBVA tarafından hayata geçirilen Garanti BBVA Partnersin yeni dönem girişimleri belli oldu.

2015 yılında başlayan Garanti BBVA Partners’ta bugüne kadar 60’dan fazla girişimciye katkı sağlanırken programa katılmaya hak kazanan girişimciler, işlerini geliştirmek ve sürdürülebilir kılmak için destek alma fırsatı yakalıyor. Program, işini yeni kuran, bu kapsamda cesarete ihtiyaç duyan ve yenilikçi fikirlerini anlatmak ve hayata geçirmek için gerekli yolları ve kaynakları arayan girişimcilere ihtiyaç duydukları ofis ve mentorluk ihtiyaçlarının yanı sıra eğitim imkanı da sunuyor.

Garanti BBVA Partners’ın yeni dönem girişimleri;

Nesatılır.com: Türkiye’de e-ticaret yapan ve e-ticaret yapmayı düşünen kişi ve kurumlar için geliştirilmiş bir ürün araştırma ve analiz yazılımı.

Missafir: Evini kısa veya orta vadeli kiraya vermek isteyen veya misafirlerle paylaşmak isteyenlerin uygun adaylar bulabilmesi için hem dijital hem de operasyonel çözümler sunan bir girişim olarak karşımıza çıkıyor.

Phishup: Yeni nesil e-posta, URL güvenliği ve gerçek zamanlı kimlik avı önleme platformu olarak faaliyet gösteriyor. Platform yapay zeka tabanlı koruma sağlıyor.

Massive Energy: Ev enerji tüketimini herhangi bir donanım kurulumu olmadan kendi yaptıkları toplumsal araştırma ve büyük veriden faydalanarak analiz ediyor, elektrik dağıtım ve perakende şirketlerine kullanıcıları ile interaktif ilişki kurabilecekleri ürünler sağlıyor.

UnoMoi: Lüks giyim ürünlerini 1 ay boyunca kullanıcıya kiralayan girişim.

AbilityPool: Kurumların çalışanlarının farklı yeteneklerini keşfederek, gönüllülük yönetimini daha etkin yönetmelerini sağlayan dijital bir platform