Loader

Astronics Anti-Mikrobiyal Uçak Koltuk İçi Elektrik Prizi Ünitelerini Tanıttı

Astronics Anti-Mikrobiyal Uçak Koltuk İçi Elektrik Prizi Ünitelerini Tanıttı

Astronics, ürün inovasyon programı kapsamında geliştirilen yeni anti-mikrobiyal uçak koltuk içi elektrik prizi ünitelerini piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Astronics’in koltuk içi elektrik prizi ünitelerinin gelişmiş versiyonu, bir anti-mikrobiyal formülasyon oluşturmak için en son teknoloji kullanılarak geliştirilecek ve 2021’in 3. çeyreğinden itibaren satışa sunulacak.

Astronics İş Geliştirme Direktörü Dennis Markert şunları söyledi: “Müşteri odaklı bir kuruluşuz, bu da hem müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek hem de onların taleplerinin ötesinde çözümler belirlemek anlamına geliyor. Pandemi ışığında ürünlerimizi  yeniden tasarlamaya başladık. Outlet ünitelerimizde halihazırda bulunan birçok güvenlik özelliğine ek olarak, anti-mikrobiyal temas noktaları sağlamanın tüm tedarik zincirinin yanı sıra havayolları ve yolculara fayda sağlayacağını fark ettik. Pazar lideri kabin gücü tedarikçisi olarak, seyahat deneyimini hem dönüştüren hem de geliştiren yenilikçi çözümlerin öncüsü olmaya çalışıyoruz.”