Loader

Albaraka Garaj Hızlandırma Programı Demoday Tamamlandı

Albaraka Garaj Hızlandırma Programı Demoday Tamamlandı

Albaraka Garaj Startup Hızlandırma Merkezi tarafından gerçekleştirilen demoday etkinliğinde girişim ekosisteminde çalışmalarını sürdüren birçok şirketin temsilcileri yerini aldı.

Etkinlikte, Albaraka Garaj Startup Hızlandırma Merkezi 3. Dönem girişimleri, önceki dönemlerde mezun olan girişimler ve Albaraka’nın yatırım yaptığı girişimlerden oluşan 15 girişim sunumlarını gerçekleştirdi.

İşte sunum yapan girişimler;

Kronnika; Özgün bir yaklaşıma sahip, güncel ve güvenilir teknolojiler üzerine inşa edilmiş, Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) platformudur.

Inooster; Oyunlaştırma ile çalışanların verimliliğini arttırarak, şirketlerin hedeflerine ulaşmalarını sağlayan yazılım.

Fanaliz; Gerçek veya tüzel kişilerin kredi riskini yüzlerce veriyi inceleyerek saniyeler içerisinde ölçebilen bir karar destek sistemidir.

Miks; Bu güne kadar yüksek varlık grubuna sunulan yatırım danışmanlığı hizmetlerinin yepyeni bir deneyim ile geniş kitlelere sunan bir robo-danışmandır.

Bakiyem; Bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden hızlı ve kolay ödeme alma sistemi.

Vomsis; Tüm banka hesağlarının güvenli bir şekilde tek bir ekrandan takip edilebilmesini sağlar.

Okul101; K-12 düzeyideki tüm örgün öğretim kurumlarına ölçme değerlendirme süreçleri ile paydaşlar arası etkileşimi nitelikli ve mobil kılan sosyal ağ yapısı.

Juphy; Sosyal medyadaki destek yönetimini tek kanaldan yapmayı sağlayan yeni nesil müşteri destek platformudur.

Clotie; Alışveriş yapmaya zamanı olmayan kişilere, düzenli aralıklarla kişisel stilistlerimiz tarafından tarzlarına özel kombinlenmiş kıyafetleri evlerinde deneme ve alma imkanı sunar.

Octabase; Bir veri mahremiyeti şirketidir. Karmaşık kriptografik yöntemlerin, Kurumsal uygulamalarda basitçe uygulanabilmesine olanak tanıyacak teknolojiler üretir.

Pedudi; AR ile oyunlaştırma temelli çocuk gelişim ve eğitim seti. www.pedudi.com Eyca; 13-29 yaş aralığındaki gençlere yönelik 30 ülke ve 8 ayrı kategoride indirimler ve cashback avantajları sunan ön ödemeli bir gençlik kartıdır.

Dijifi; Türkiye ve dünyada finansal teknolojiler alanında yaşanan gelişmeleri okurlarıyla paylaşır.

Kidoole; Çocuklara yönelik etkinlik, eğitim ve bakım hizmeti sunan kurumlar ile aileleri buluşturur.

Bulbunu; Aradığın her şeyi bulnanın, bulduklarını satmanın en kolay yolu.

Adachypay; Bir kullanıcının hesabını kendine özel mobil parasına veya yerel banka hesabına bağlar, kullanıcılar ödeme yapmak için sadece QR kodunu tarar.