Loader

Air Pitch Days Programı Hızlı Başladı

Air Pitch Days Programı Hızlı Başladı

Yeni nesil girişimlerin hayata geçirdiği fikirlerden ve yenilikçi iş modellerinden ilham almak, sundukları ürün ve hizmetleri daha yakından tanımak ve girişimlerle potansiyel iş birlikleri geliştirmek için Turkish Airlines Air Pitch Days programını hayata geçirdik.

Birincisini Şubat ayında organize ettiğimiz Air Pitch Days programı ile birlikte girişimler, Ar-Ge Merkezimizde ürün ve servislerini ilgili yöneticilerimize anlattı ve potansiyel iş birlikleri konuşuldu.

Programda sunumlarını gerçekleştiren girişimler;

  • B2Metric AI; Şirketlerin karmaşık problemleri yapay zeka ve makine öğrenmesi tabanlı çözebilmelerini sağlayan bulut ve on premise tabanlı yazılım çözümüdür. B2Metric AI özellikle Finans, Sigortacılık ve Perakende sektörlerindeki firmaların, yapay zeka teknolojileri ile veri toplama, veri temizleme, veri işleme gibi analitik süreçlerini büyük ham satış, müşteri ve resim verilerini anlamlandırır; optimize eder ve gelecek tahminlemelerini yaparak şirket karlılıklarını arttırmalarını sağlar.

 

  • Juphy; Dijital iletişim kanallarınızı tek platformdan yönetmenizi sağlayan bir platformdur. Juphy, e-posta, WhatsApp, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube ve HTML Web Formları gibi iletişim ağlarını tek bir noktada toplamayı sağlar.

 

  • Aktivido; Macera severler için dijital aktivite platformu. Platform, yamaç paraşütü, kitesurf, dalış, balon, trekking, yelken, windsurf gibi birçok doğa sporunu deneyimlemek ve hatta eğitim ile hobi edinme veya sporcu olmak isteyenleri hizmet sağlayıcılar ile bir araya getiriyor. Deneyim aktiviteleri, doğa ve adrenalin sporlarıyla ilgili eğitimlerle, macera turları gibi çok sayıda etkinliği aynı çatı altında toplayan Aktivido, dijital aktivite platformu olarak faaliyet gösteriyor.

 

  • Senkrondata; Yapay zeka destekli platform, farklı web sitelerinden aynı veya benzer ürünleri otomatik olarak eşleştirir ve binlerce ürün fiyatını geçmiş verilere göre raporlayabilir.

 

  • Pincident; Mobil uygulaması ile sahadaki çalışanlar karşılaştıkları riskleri (örn. ramak kala durumları) veya gerçekleşmekte olan olayları (örn. yangın, altyapı sorunu, vb.) gerçek zamanlı, konum bazlı ve resim/video/ses kaydı destekli olarak bildirebilirler. Pincident® web operasyon paneli ile yetkililer hem olaylardan anında haberdar olurlar, hem de sahadaki mobil kullanıcılara kişi, grup ya da konum bazlı mesajlar göndererek olayları en etkin şekilde yönetebilirler.