Loader

QNBEYOND’un Üçüncü Dönemine Seçilen 8 Girişim Açıklandı

QNBEYOND’un Üçüncü Dönemine Seçilen 8 Girişim Açıklandı

QNBFinansbank tarafından desteklenen QNBEYOND Hızlandırma Programının yeni dönem girişimleri belli oldu.

QNBEYOND Hızlandırma Programı’nın üçüncü dönemine seçilen 8 girişim belli oldu. Seçilen girişimlerin tamamının finansal teknolojilere odaklanmadığını belirtelim. Programı’nın üçüncü dönemine seçilen arasında finansal teknolojiler, lojistik ve yapay zeka gibi alanlara odaklanan girişimler de yer alıyor.

Hızlandırma programına seçilen girişimler altı ay süreyle mentor ağı, onlarca iş ortağı, QNB Finansbank’ın c-level bir yöneticisiyle beraber çalışma ve hibe desteği gibi çok sayıda olanaktan da yararlanacaklar.

QNBEYOND Hızlandırma Programının girişimleri;

Ango AI: Ango AI, yapay zeka destekli yazılım platformu ve nitelikli işgücü ile global yapay zeka takımlarına ekspres veri etiketleme servisi sunuyor.

AssistBox: AssistBox, finans, sigorta, perakende ve sağlık sektörlerinde, müşterilere uzaktan hizmet verilebilmesi için geliştirilmiş bir online iletişim platformu.

Hedgeblue: Hedgeblue, gelişmiş algoritmalar ile hazineleri risk yönetimi konusunda destekler, riskten korunma muhasebesi yazılımı ile raporlama ihtiyaçlarını karşılar.

Infoset: Infoset, şirketlerin tüm destek ve satış kanallarını tek bir yerden yönetmelerini, operasyonlarını kolaylaştırmalarını sağlar.

Magnetic: Magnetic, hazır reklam şablonları ile tüm dijital reklamların yönetimini tek bir arayüzden gerçekleştiriyor.

ParkPalet: ParkPalet, şirketlerin depolama hizmeti ve e-ticaret lojistiği ihtiyaçlarını hızlı, esnek ve verimli bir şekilde tek platformdan çözmelerini sağlar.

Playbook: Playbook mavi yakalı ve gig-ekonomisi çalışanları için mobil bir eğitim ve iletişim aracı.

Spiky.ai: Spiky.ai, eğitim için ilk modüler yapay-zeka tabanlı ileri analitik platformudur, eğitimi yeniden şekillendirmeyi amaçlar.