Loader

Cyber 1e1 Programında Girişimleri Dinledik

Cyber 1e1 Programında Girişimleri Dinledik

Cyber 1e1 Programında Girişimleri Dinledik

Ekosistem paydaşlarımızdan Bilkent Cyberpark’ın düzenlemiş olduğu CYBER 1e1 kapsamında girişimlerle görüştük. Girişimcilik ekosistemi ile olan iş birliklerimizi geliştirmek, ortaklığımız için olası kullanım senaryolarını değerlendirmek için yaptığımız bu görüşmelerde girişimcilerden geliştirdikleri ürünleri dinledik, önemli gördüğümüz noktalarda geri bildirim sağladık.

Cyberpark 1e1 Programında Dinlediğimiz Girişimler:

Wisersense: Wisersense, artan bakım ve enerji maliyetlerini kontrol etmek için uçtan uca Endüstri 4.0 tabanlı makine sağlığı izleme sistemleri için  donanım ve yazılım üreten %100 yerli bir firmadır.

Başarı Mobile: IoT cihazları ve akıllı sensörlerden alınan verilerin uzaktan okunmasını; verilerin depolanmasını, analizini ve yönetimini; olağan dışı durumlarda alarm oluşturulmasını; envanter yönetimini sağlayan; ölçeklenebilen ve ihtiyaca göre kişiselleştirilebilen bir IoT platformudur. 

Poliark: Şehir sistemlerinin veri analizleri, makine öğrenimi, 3B modelleme ve yeryüzü taramaları ile dijital ikizlerinin oluşturulabileceği bulut tabanlı bir Saas projesidir. 

Plankton Deniz Teknolojileri A.Ş.: Plankton, su kaynaklarındaki yüzey atıklarını toplamaya yönelik, kendine özel yöntemi ve tasarımıyla su altı cihazı geliştirmektedir. 

Bilişim A.Ş.: Yeni nesil BilişimHR, veri analitiği ürünü Datacosa ve üretim işletmelerine yönelik BilişimERP ile Türkiye’ye yerli ve milli teknolojiler sunuyor.

Cognizen Arge Mühendislik ve Yazılım A.Ş. : Sistem mimarisi ve yapay zeka algoritma/yazılım tasarımları yapıyor.